Naturalna kompozycja dla pełnego kształtu i jędrności kobiecych piersi
ZOBACZ BADANIE 70% badanych kobiet uznało, że po zakończonej kuracji ich biust lepiej się prezentuje

Opinie

70% badanych kobiet uznało, że po zakończonej kuracji ich biust lepiej się prezentuje.

O doskonałym biuście marzy dziś prawie każda kobieta. Aby z duma prezentować piękny i jędrny dekolt, warto sięgnąć po Dakolen – suplement diety na bazie składników roślinnych. Jego skuteczność opiera się na rozwiązaniach zaczerpniętych bezpośrednio z natury, co dodatkowo potwierdziły badania naukowe.

Badania przeprowadzone przez Laboratorium IZIS dowiodły, ze stosowanie suplementu diety Dakolen wpływa na poprawę kondycji piersi: biust staje się bardziej elastyczny i jędrny, a kształt pełniejszy.

Laboratorium Badań Wyrobów Kosmetycznych i Chemii Gospodarczej Izis działa od 1947r. (ISO 9001:2008) Dysponuje pracownią fizyko- chemiczną, mikrobiologiczną oraz badań dermatologicznych i aplikacyjnych. Oferuje liczne i kompleksowe badania kosmetyków i chemii gospodarczej.

Przeczytaj więcej na temat badania i zapoznaj się z jego wynikami:


Tutaj mogą Państwo wyrazić swoje opinie dotyczące preparatu Dakolen - prosimy o przesłanie ich za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.


  •  
  • This Is CAPTCHA Image

Uwaga:
Wysłanie powyższego formularza zawierającego opinię jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na jej publiczne rozpowszechnienie. Administrator ma prawo do publikowania na stronie wybranych przez siebie opinii lub ich fragmentów podając imię i nazwisko autora opinii.

strona gówna w górę